• تهران , جنت آباد جنوبی
  • شماره تماس: 02144614937
  • بخش کاربری

برنامه نویسی موبایل

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
برنامه نویسی موبایل

اگر دنبال آموزش یادگیری برنامه نویسی اندروید ( آموزش برنامه نویسی موبایل ) هستید از این بابت اصلا نگران نباشید چون دوره آموزش برنامه نویسی اندروید استودیو در کاوش رایان ، به صورت پروژه محور و کاربردی و بوده و همه ی آموزش ها با بهترین و ساده ترین روش همراه با تمرین های عملی و بدور از هرگونه گزافه گویی به شما آموزش داده می شود و به همین دلیل برای ورود شما عزیزان به بازار کار مناسب می باشد و می توانید از این طریق کسب درآمد کنید.

در آموزشگاه برنامه نویسی اندروید کاوش رایان آموزش ها در محیط اندروید استودیو و با زبان قدرتمند جاوا می باشد. در طول این دوره آموزش اندروید ، معماری MVP و معماری MVVM را به طور کامل یاد می گیرید. همچنین آموزش کامل RXJava && RXAndroid در دوره برنامه نویسی اندروید به همراه آموزش کامل کار با سرورها با کتابخانه های معروف گوگل با پروژه های حرفه ای را یاد خواهید گرفت.
اگر میخواهید وارد حوزه وب و طراحی سایت شوید کلاس آموزش وردپرس یکی از بهترین کلاس ها در حوزه طراحی سایت می باشد که به شما این اعتماد به نفس را می دهد که خیلی سریع وارد بازار کار شوید.
دوره آموزش حضوری طراحی سایت وردپرس بدون کدنویسی یکی از دوره های کاربردی آموزشگاه کامپیوتر کاوش رایان بوده و توانسته است تا حد زیادی کارآموزان این دوره را برای ورود به بازار کار کمک نماید.
در دوره آموزش wordpress با مقدمات طراحی سایت با وردپرس آشنا خواهید شد به صورتی که سایتی که توسط شما طراحی شده است قابل به روزشدن و تکمیل شدن است و کمک میکند بدون دانش برنامه نویسی و بدون کار با دستورات بانک اطلاعاتی؛ سایتی زیبا و کاربرپسند را ایجاد کنید و خود را در حوزه اینترنت معرفی کنید.

09126454718