پکیج طراحی سایت رستوران

طراحی سایت برای رستورانها, کافه ها یا سفره خانه ها نیازمند طراحی های اختصاصی و زیبا مناسب با فضای مکان است. تیم کاوش رایان با استفاده از افراد خبره در طراحی گرافیکی سایت بهترین خروجی را در این زمینه برای شما مهیا میکند زیرا اولین نکته ای که یک کاربر هنگام ورود به سایت یک رستوران به آن توجه میکند همان طراحی گرافیکی سایت است. این طراحی ها میتواند گاها با هم بسیار متفاوت باشد. به عنوان مثال در طراحی سایت کافی شاپ فضای طراحی با طراحی سایت سفره خانه متفاوت است. بعد از در نظر گرفتن این موضوع باید هدف از طراحی سایت را مورد بررسی قرار داد. آیا نیاز است که مشتری شما بتواند رزرو آنلاین هم داشته باشد؟ آیا به پرداخت آنلاین نیاز دارید یا خیر؟ پاسخ شما اگر مثبت باشد ما میتوانیم شرایط این کار را در وبسایت شما مهیا کنیم تا کاربران بعد از تور مجازی در رستوران, کافی شاپ یا سفره خانه شما میز مورد علاقه خود را رزرو کنند و مبلغی را نیز به عنوان پیش پرداخت به حساب شما واریز کنند.

امروزه طراحی وب سایت به یک موضوع بسیار مهم برای رستوران ها, کافه ها و سفره خانه ها تبدیل شده است. با به وجود آمدن جوامع مجازی پیدا کردن پاتق های تفریحی کمی آسانتر شده است. چرا شما جزو آن دسته از مکان هایی نباشید که به محبوبیت بسیار زیادی در اینترنت دست پیدا کرده اند؟

ما در کاوش رایان علاوه بر طراحی وب سایت شرایط حضور در جوامع مجازی مانند فیسبوک و اینستاگرام را نیز فراهم میکنیم و با آموزش ساده و کاربردی راه موفقیت و جذب کاربر و مخاطب را در پیش روی شما قرار میدهیم.

اگر امروز به دنبال یک مجموعه کامل از طراحی سایت برای رستورانها, طراحی سایت برای کافه ها یا طراحی سایت برای سفره خانه ها همراه با معرفی در جوامع مجازی هستید با ما تماس بگیرید

تماس با ما

  • info[at]kavoshrayan.com
  • 021 ۴۴۶۱۴۹۱۹
  • تهران، محله جنت آباد جنوبی، خیابان جنت آباد جنوبی، خیابان لاله شرقی، خیابان مجاهد کبیر جنوبی، ساختمان سرای محله جنت آباد جنوبی، طبقه اول
  • قوانین و مقررات

نمادهای اعتباری

 سازمان نظام صنفی کاوش رایان logo-samandehi