تحلیل وب سایت

"تجزیه و تحلیل وب سایت" بخش مهمی از روند جستجوگرها برای ردیابی در وب سایت و اندازه گیری ترافیک از نظر کمی و کیفی در وب سایت است .

اینکه وب سایت شما چگونه کار میکند ؟

چگونه می توان حضور آنلاین وب سایت خود را در موتورهای جستجو افزایش داد؟

 پاسخ های این سوالات کلیدی زمانی اتفاق می افتد که یک تحلیل قابل توجه از وب سایت خود داشته باشیم 
پس از تجزیه و تحلیل یک وب سایت ما اهداف بلند مدت و کوتاه مدت کسب و کار را تعیین می کنیم.
کاوش رایان دقیقا چه کاری انجام میدهد ؟ در کاوش رایان ما ماهیت و رفتار هر عنصر صفحات وب و الگوریتم موتور جستجو و نیز تعاملات آنها را تجزیه و تحلیل می کنیم. به عنوان یک فرایند کاملا فکری، ما در 5 بخش مهمترین این موارد را مرور میکنیم :
طراحی:  برای ایجاد یک وب سایت به سادگی SEO ما باید در طراحی وب سایت نیز تمرکز کنیم. آیا طراحی سطح مناسب اثربخشی، پیچیدگی و دسترسی در منطقه بازار را ارائه می دهد؟ ما پاسخ های طراح وب سایت و کاربر را تجزیه و تحلیل می کنیم. طراحی قابل دسترس در جستجوگرها می تواند نیاز مشتریان را تامین نماید 
adasd.jpg
popl.jpg
فنی: وب سایت شما برای بارگیری در موتورهای جستجو آماده است؟ آیا وب سایت شما دارای استانداردهایی با کیفیت بالا است؟ آیا وب سایت شما جنبه رقابتی دارد؟ ما تمام این عوامل را تجزیه و تحلیل می کنیم و مشتری را از این مسائل فنی در وب سایت راهنمایی می کنیم.
قابلیت استفاده: آیا می تواند بازدید کنندگان وب سایت همان اطلاعات را در همه مرورگر ها پیدا کند؟ آیا وب سایت شما به بازدید کننده کمک می کند تا به درستی مکان خود را بیابد ؟ آیا بازدید کننده به درستی با استفاده از فرم ها و یا از طریق ایمیل با شما ارتباط برقرار می کند؟ ما این عوامل مهم را برای وب سایت شما تحلیل می کنیم. اگر یک وب سایت در عامل قابلیت استفاده قرار گیرد، می تواند از بسیاری از وب سایت های دیگر در مسابقه رتبه بندی بهتر عمل کند. خدمات تجزیه و تحلیل وب سایت ما به شما کمک می کند که کلمات کلیدی مورد نظر را شناسایی کنید که می توانید آنها را با توجه به نیاز مورد بررسی مورد استفاده قرار دهید.
photo-1417733403748-83bbc7c05140.jpg
pojhg.jpg
محتوا: آیا زبان مورد استفاده شما کاربر پسند است؟ آیا وب سایت شما یک محتوای منحصر به فرد دارد؟ از آنجایی که بسیار مهم است که یک محتوای منحصر به فرد داشته باشیم، محتوای وب سایت را نیز تحلیل می کنیم.
بهینه سازی وب سایت: آیا وب سایت شما دارای کلمات کلیدی هدف است؟ آیا وب سایت شما دارای تگ های بالا بر روی تصاویر است؟ دامنه شما چقدر است؟ رقیب واقعی شما چه کسی است و چه قدرتی دارد؟ تعدادی از عوامل وجود دارد که ما در این بخش تحلیل می کنیم و توصیه می کنیم که در وب سایت خود اعمال کنید، 
seoimage.jpg

شرح خدمات آنالیز و تحلیل وب سایت در کاوش رایان به شرح زیر می باشد :

• بررسی ساختار وب سایت و جایگاه آن در گوگل
• بررسی و اصلاح محتوای درون وب سایت 
• بررسی و اصلاح عنوان و متاتگ ها
• آنالیز کلمات کلیدی و بکاربردن آن در محتوای وب سایت
• مشاوره و اصلاح لینک های داخلی و خارجی
• مشاوره جهت ایجاد لینک و افزودن به دایرکتوری ها
• نصب و آموزش گوگل آنالیتیک و ارسال گزارش ماهیانه
• نصب و آموزش گوگل وبمستر
• تهیه نقشه سایت
• پشتیبانی آنلاین

در واقع تحلیل سایت به شما امکان می دهد سایت خود را آنالیز کرده و بتوانید فرصت های تجاری را برای خود به همراه آورید.

تعرفه های تحلیل

ما بسته های مختلفی برای تحلیل وب سایت شما ارائه می‌دهیم

تحلیل وب سایت فروشگاهی

اگر قصد داشته باشید از گوگل آنالیتیکس به صورت حرفه‌ای استفاده کنید و نهایت بهره را از آن ببرید، قطعاً نیاز به شخصی سازی آمار آن دارید. تیم متخصصان ما آماده است تا با توجه به نیازهای کسب و کار شما، این کار را برایتان انجام دهد.

شروع از 4 میلیون تومان
ثبت درخواست

فروشگاه اینترنتی

یک فروشگاه اینترنتی دقیقا مانند یک فروشگاه واقعی عمل می‌کند. شما می‌توانید اجناستان را با تعداد و قیمت در فروشگاه قرارد دهید. می‌توانید برای اجناستان تخفیف در نظر بگیرید یا به اشخاص مشخصی تخفیف دهید. با این تفاوت که پول شارژ، برق، آب، گاز، اجاره و سایر هزینه‌های مغازه را نزد خود ذخیره‌کنید..

شروع از 8 میلیون تومان
ثبت درخواست

سایت‌ساز پرتال

سایت سازها دقیقا برای همین ساخته شده‌اند که شما بتوانید با هزینه کم و خیلی سریع (نهایتاً چند روز) وارد جهان اینترنت شوید.ماهیانه از 39 تا 190 هزار تومان
ثبت درخواست

تحلیل کاربران وب سایت

نصب کد گوگل آنالیتیکس
کد ابزار تحلیلی گوگل بر روی سایت شما قرار می گیرد و حساب کاربری شما ایجاد می شود.
مشخص کردن اهداف اصلی وب سایت
تنظیم آنالیتیکس برای اندازه گیری تبدیل (conversion)
مشخص کردن المان های اصلی وب سایت
تنظیم رویدادهای مهم (events) در آنالیتیکس
طبقه بندی کاربران وب سایت شما
ایجاد اعلانیه برای اهداف طولانی مدت
مشخص کردن شاخص های کلیدی عملکرد (KPl)
تنظیم گزارش های شخصی طبق شاخص های عملکرد
1.5 ساعت آموزش آنالیتیکس

هنوز سوالی برایتان باقی مانده ؟

برای مشاوره رایگان همین حالا تماس بگیرید. 09126454718

جدید ترین مقالات
آشنایی با آنالیز و تحلیل وب سایت آشنایی با آنالیز و تحلیل وب سایت

آنالیز و تحلیل وب سایت را می‎توان یک گام حیاتی در فرآیند بهینه‎سازی کسب و کارهای اینترنتی دانست. آنالیز و تحلیل، توانایی سایت را در مقایسه با سایت‎های مشابه نشان می‏‎دهد. به‌عبارت‌...