• تهران , جنت آباد جنوبی
  • شماره تماس: 02191018750
  • بخش کاربری

5 ابزار ضروری برای آموزشگاه موسیقی

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
5 ابزار ضروری برای آموزشگاه موسیقی

5 ابزار ضروری برای آموزشگاه موسیقی

هر آموزشگاهی برای آنکه در بازار به شدت رقابتی حال حاضر بتواند عملکرد مناسبی داشته باشد، باید از ابزارهای موجود، بهترین استفاده را نماید. در این راستا اگرچه هر کسب و کاری، بازارهای تخصصی خود را نیز دارد، با این حال برخی از آنها کاربردی عمومی داشته و می تواند برای هر برندی نتیجه لازم را به همراه داشته باشد. در این زمینه نکته دیگری که باید به آن توجه نمایید این است که انجام سریع تر و ساده تر کارها، کمک خواهد کرد تا شما بتوانید از زمان خود بهترین استفاده را داشته باشید و فرصت برای انجام کارهای بیشتر و در نهایت رشد بالاتر برند شما شکل گیرد. نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که برای ابزارهای کاربردی، می توان نمونه های بسیاری را مثال زد. با این حال مهمترین آنها را می توان در پنج مورد اصلی خلاصه کرد که در ادامه آنها را بررسی خواهیم کرد.

۵ ابزار ضروری برای آموزشگاه موسیقی/ اسکایپ
1-اسکایپ

اسکایپ برنامه ای ارتباطی است که از سال 2003 فعالیت خود را آغاز کرده و هم ‏اکنون تحت مالکیت مایکروسافت است. این برند به خاطر سابقه و کیفیت کار خود، به عنوان انتخاب اول برای ارتباط سریع محسوب می شود. این موضوع کمک خواهد کرد که حتی با کارمندان دورکار خود که در کشورهای دیگر زندگی می کنند هم در کوتاه ترین زمان ممکن برقراری تماس صوتی و تصویری در کنار امکان چت را داشته باشید. در این زمینه رمزگذاری قوی در کنار امکان ایجاد گروه، از دیگر مزیت های این شبکه پرکاربرد محسوب می شود. درواقع در طی این چند سال، هیچ گونه بحران امنیتی و نارضایتی گسترده ای از این برند گزارش نشده است.

۵ ابزار ضروری برای آموزشگاه موسیقی / تریلو

2-ترلو

این برنامه برای مدیریت پروژه طراحی شده و در حوزه خود، برندی بدون رقیب محسوب می شود. این شرکت از سال 2011 فعالیت خود را آغاز کرده و هم ‏اکنون تحت مالکیت هلدینگ Atlassian قرار دارد. درواقع این برنامه ابزارهایی نظیر تخته را در اختیار شما قرار می دهد که باعث خواهد شد تا بتوانید یک جلسه مجازی باکیفیت را داشته باشید. درواقع در این برنامه شما می توانید همزمان مدیریت چندین گروه را در دست داشته باشید و روند اقدامات را زیر نظر بگیرید.

۵ ابزار ضروری برای آموزشگاه موسیقی/ movavi

3-مواوی

در بازار امروز تمامی برندها نیاز دارند تا در زمینه تولید محتوا فعالیت نمایند. در این زمینه براساس آمارها محتوای ویدئویی در صدر علایق افراد قرار دارد. درواقع ویدئو بیشتر از هر مورد دیگری توانسته است تا توجهات را به سمت خود جلب نماید. خوشبختانه کیفیت دوربین گوشی های هوشمند به حدی رسیده است که می توانید با استفاده از آنها نیاز محتوایی خود را تا حد زیادی برطرف نمایید. با این حال برای جذابیت بصری اقدامات خود، نیاز است که به نرم افزارهای ویرایش تسلط داشته باشید که در این زمینه اگرچه پریمیر بهترین گزینه محسوب می شود. با این حال پیچیدگی های بالای آن باعث شده تا بدون یک دوره طولانی آموزشی عملا نتوانید از تمامی امکانات آن استفاده کنید. تحت این شرایط انتخاب برندی با محیط کاربری به مراتب ساده تر، انتخاب هوشمندانه تری خواهد بود. نرم افزار مواوی دقیقا گزینه ای است که از این ویژگی برخوردار است و امکانات متنوعی را در اختیار شما قرار می دهد. درواقع مزیت اصلی این برنامه عدم افت کیفیت فیلم و عکس هایی است که مورد استفاده قرار می دهید. درواقع کار کردن با این برنامه به حدی ساده است که با مطالعه آموزش های سایت اصلی، به تمامی امکانات آن مسلط خواهید شد.

۵ ابزار ضروری برای آموزشگاه موسیقی/گوگل سوییت
4-گوگل سوییت

وجود سیستم اتوماسیون اداری برای هر برندی اهمیت بسیار بالایی را دارد. در این راستا گوگل از سال 2016 تلاش کرده است تا جایگاه مایکروسافت به عنوان برند برتر این حوزه را به دست آورد که تا حد زیادی موفق هم بوده است. درواقع شرکت مایکروسافت پیش از این با Microsoft Office بخش عمده بازار را در اختیار داشت. گوگل نشان داد که نقاط ضعف این سیستم را شناسایی کرده و با برطرف کردن آنها، فرصت های جدیدی را به مشتریان خود عرضه خواهد نمود. در این زمینه اگرچه گفته شده است که G Suite در واقع نسخه گوگل شده مایکروسافت آفیس است، اما اصلی ترین تفاوت آنها در این است که تمام ابزارهای G Suite مبتنی بر فضای ابری هستند. به عبارت دیگر تمامی داده ها در سرورهای گوگل ذخیره شده و در همه جا در دسترس خواهند بود. از این رو نیاز به ابزارهایی برای جابه جایی و یا ذخیره اطلاعات وجود ندارد. در کنار این موضوع برخلاف مایکروسافت آفیس که نیازمند خارج شدن از فایل، برای کار کردن افراد دیگر بر روی آن است، در G Suite یک گروه از کارکنان می توانند به صورت همزمان بر روی یک فایل کار کرده و تغییرات را در همان زمان ذخیره نمایند. این قابلیت مهمترین مزیت رقابتی این سیستم فوق العاده است که آن را به عنوان یک ابزار همکاری سازمانی مطرح کرده است. در آخر ذکر این نکته ضروری است که محیط کاربری گوگل به مراتب ساده تر بوده و همین امر باعث شده است تا توجهات جهانی به سمت آن جلب شود. همچنین قیمت آن نیز با توجه به امکانات موردنیاز شما تعیین خواهد شد که خود یک موضوع مهم محسوب می شود و باعث شده است تا استفاده از آن برای هر برندی مقرون به صرفه باشد.

۵ ابزار ضروری برای آموزشگاه موسیقی/ evernote
5-اورنوت

در جهان مدرن امروز دیگر استفاده کاغذ و قلم اقدامی هوشمندانه نبوده و علی رغم آسیب های محیط زیستی، در بسیاری از مواقع شما این ابزارها را در اختیار ندارید. این امر در حالی است که کاغذ و قلم در اختیار هر فردی قرار دارد. در این زمینه هر فردی ممکن است در طول روز بارها نیاز به یادداشت کردن موارد متعددی داشته باشد که مدیریت کاغذها نیز بسیار سخت خواهد شد. در این زمینه ابزار فوق امکانات متنوعی را در اختیار شما قرار می دهد تا نوشته های خود را به بهترین شکل بتوانید ثبت و مدیریت کنید. امکان اشتراک گذاری سریع، از دیگر امکانات این برنامه محسوب می شود که در دو نسخه نرم افزار و اپلیکیشن معرفی شده است.

2 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

09126454718