• تهران , جنت آباد جنوبی
  • شماره تماس: 02191018750
  • بخش کاربری

۲۱ شیوه دیجیتال مارکتینگ در سال ۲۰۲۲

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
۲۱ شیوه دیجیتال مارکتینگ در سال ۲۰۲۲

اگر کرونا یک نکته را به ما نشان داده باشد، آن هم نیاز به دیجیتالی شدن است! در حالیکه روش‌های سنتی بازاریابی مدت‌هاست منسوخ یا محدود شده، دنیای دیجیتال بیشتر از هر زمانی در حال انفجار است. کرونا زمان بهره‌مند شدن از این تغییر برای بازیابی و حتی توسعه کسب وکار است. برای اینکه بهتر به اهداف تبلیغاتی خود برسید، ما ۲۱ شیوه برتر بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ) را در سال ۲۰۲۲ برایتان خلاصه کردیم.

شیوه شماره ۱:

وب سایتتان را به روز رسانی کنید (ASAP)

با وب سایت قدیمی و از کار افتاده امسال را شروع نکنید. اینکار مثل پوشیدن لباس فرم کثیف و قدیمی در اولین جلسه با مراجعه کننده است
کاربران زمان خیلی کمی را در وب سایت شما می‌گذرانند (تقریباً ۴۵ ثانیه). قصد ندارید آنها را بخاطر به روزرسانی نشدن یا متناسب با کاربر نبودن وب سایت خود از دست بدهید.

شیوه شماره ۲:

وب سایتتان حتماً باید مناسب استفاده با موبایل باشد

به دلیل همه گیری COVID، استفاده از دستگاه‌های تلفن همراه در سال ۲۰۲۰  و ۲۰۲۱ به شدت افزایش یافته است. بسیار مهم است که وب سایت شما برای تلفن همراه بهینه شود. (یا به اصطلاح رسپانسیو باشد)

این کار تجربه را برای مشتریان آسان و راحت خواهد کرد. وقتی مشغول خوش گذرانی یا داشتن اوقاتی خوب هستید، زمان مثل باد می‌گذرد و این همان چیزی است که شما برای کاربران خود می‌خواهید.

یک وب سایت بهینه سازی شده برای موبایل همچنین به “Core-Web-Vitals” گوگل کمک می‌کند و به شما در اندازه‌گیری سرعت، ثبات بصری و پاسخگویی کمک خواهد کرد. در سال ۲۰۲۲ توجه به این مقیاس‌ها به رتبه بندی جستجوی شما در Google کمک می‌کند.

به یاد داشته باشید، شما می‌خواهید در تلفن همراه و رایانه برای مشتریان خود قابل دسترس باشید. اکثر کاربران شما را درتلفن همراه در سال ۲۰۲۲ پیدا می‌کنند، بنابراین اجازه دهید مطمئن شویم که از این تجربه لذت می‌برند.

شیوه شماره ۳:

تمرکز بر تجربه کاربری (UX)

به گفته گوگل، کاربران نشان می‌دهند که سایت‌هایی را ترجیح می‌دهند که تجربه صفحه خوبی داشته باشند. این منطقی است زیرا چه کسی می‌خواهد ساعت‌ها را صرف مبارزه آنلاین کند؟

اولویت بندی تجربه کاربری (UX) به این معنی است که بازدیدکنندگان به جای بازدید از رقبای شما، در وب سایت شرکت شما مشغول به کار خواهند بود.

برای کمک به کسب وکارها برای اندازه گیری تجربه کاربری وب سایت خود، گوگل مجموعه جدیدی از معیارها را با عنوان “Core Web Vitals” ارائه کرد که به اندازه گیری سرعت وب سایت، پاسخگویی و ثبات بصری کمک می‌کند.

شیوه شماره ۴:

برای پاسخ به سؤالات کاربران محتوا ایجاد کنید

بهترین و جذاب‌ترین محتوا همیشه به سؤالات کاربران شما پاسخ می‌دهد. اگر کاربر احساس کند که پاسخ سؤالات خود را پیدا نکرده است، آن را ترک می‌کند. (یکی از دلایل ریزش فالوور در شبکه‌های اجتماعی)

شما می‌خواهید این محتوا یا به تجربه کاربران کمک کند و یا ارزشی را به آن‌ها پیشنهاد کند و در نهایت به حل مشکلاتشان بیانجامد.

شیوه شماره ۵:

از تبلیغات پولی استفاده کنید (اگر قبلاً استفاده نکرده‌اید)

به طور سنتی، مشاغل از رادیو، تلویزیون، نشریات و یا سایر رسانه‌ها برای افزایش سطح بازدید کسب و کار خود استفاده می‌کنند. با این حال، همه‌گیری کرونا بسیاری از این پلتفرم‌ها را تحت تأثیر قرار داده است. رسانه‌های دیجیتال کمترین آسیب را از این موارد داشته و در واقع در طول همه گیری بهبود یافته است.

برای کاهش هزینه‌ها و افزایش بازده، کسب وکارها کمتر به استراتژی‌های بازاریابی سنتی خود و بیشتر به استراتژی‌های بازاریابی دیجیتال خود اختصاص می‌دهند.

انجام این کار باعث افزایش ترافیک وب سایت تجاری می‌شود و ترافیک بیشتر به این معنی است که افراد بیشتری شما را پیدا می‌کنند، که به معنای فروش و سود بیشتر در بلند مدت است.

شیوه شماره ۶:

ابزارهای بازاریابی جدید را امتحان کنید

برنامه‌ها و روش‌های جدید در کسب و کارها موجب دستیابی به روش‌های بهینه‌سازی می‌شود، استفاده از این ابزارها و پلتفرم‌های بازاریابی دیجیتال را در سال ۲۰۲۲ (در صورت عدم وجود) در نظر بگیرید:

CRM ها – سیستم‌های مدیریت ارتباط با مشتری: تماس، فروش و فرآیند تعامل با مشتری را به خوبی مدیریت کنید و از همه مهم‌تر آن‌ها را ثبت کنید.
نرم افزار تجزیه و تحلیل و گزارش‌دهی – به شما کمک می‌کند تا دقیقاً بدانید چه نوع نتایج را بدست می‌آورید، بنابراین زمان و بودجه خود را صرف کارهای مناسب می‌کنید.
نرم افزار بهینه سازی SEO – به عنوان مثال، اگر از وب سایت وردپرس استفاده می‌کنید، می‌توانید از Yoast SEO یا Rankmath استفاده کنید. انواع دیگری هم وجود دارد. ما از ابزاری به نام Frase at Rocket Expansion نیز استفاده می‌کنیم تا در ایجاد محتوای بهینه‌سازی شده توسط SEO کمک کند.

شیوه شماره ۷:

کارهای خود را اتوماتیک کنید

اتوماسیون‌سازی کارها می‌تواند به شما در صرفه جویی در وقت و اولویت بندی پروژه‌های با اولویت بالاتر کمک کند. اتوماسیون در زمینه‌های مناسب می‌تواند مزایای استراتژی بازاریابی دیجیتال شما را تا حد زیادی افزایش دهد.

در اینجا لیستی کوتاه از برخی موارد خودکارسازی را برایتان قرار داده‌ام:

ایمیل‌های بازاریابی خودکار: ایمیل‌های بازاریابی خود را از قبل برای مخاطبین انتخاب شده خود برنامه ریزی کنید. همچنین می‌توانید مجموعه‌های ایمیل را تنظیم کرده که برای مخاطبین مختلف ارسال می‌شود تا پیگیری شخصی ارائه شود.
خودکارساختن اعلان‌ها: این موارد به ویژه برای پیگیری مواردی که شخصی برای شما ایمیلی ارسال می‌کند بسیار مفید است.
خودکارساختن پست‌های رسانه‌های اجتماعی: همه پست‌های رسانه‌های اجتماعی را از قبل در چندین سیستم عامل برنامه ریزی کنید.
خودکارسازی جریان پیشبردی: اگر کاربر تمایل به دانلود یک فایل دارد، می‌توانید بلافاصله به او ایمیل ارسال کنید تا بتوانید آن فایل را بارگیری کنید. می‌توانید به آنها ایمیل‌های خودکار برنامه‌ریزی شده با اطلاعات اضافی در مورد موضوع ارسال کرده تا به آنها کمک کند تا در طول قیف حرکت کنند.
گزارش خودکار تجزیه و تحلیل: از Google Analytics و CRM خود برای ردیابی رفتار مصرف کننده استفاده کنید. این معیارها برای مشاهده رشد فعالیت‌های بازاریابی شما حیاتی‌اند.

شیوه شماره ۸:

محتوایی را ایجاد کنید که افراد به دنبال آن هستند و به آنها کمک می‌کند

ابزارهای SEO و داده‌های Google Analytics به شما می گویند که مصرف کنندگان در صنعت شما به دنبال چه کلیدواژه‌ها و موضوعاتی هستند.

از این داده‌ها برای ایجاد وبلاگ و تولید محتوای شبکه‌های اجتماعی استفاده کنید.

هدف این است که محتوای با کیفیت و ارزشمندی تهیه شود. متناوباً، می‌توانید از این موضوعات برای بهبود و هدف گیری مجدد اطلاعات وبلاگ‌های فعلی خود که بسیار جستجو کرده‌اید، استفاده کنید.

همچنین مهم است که به جای فروش محصول، بر روی ارتباط انسانی تمرکز کنید. با ارائه محتوای مفید و بسیار ارزشمند، اعتماد و اعتبار مشتریان بالقوه را به دست خواهید آورد.

شیوه شماره ۹:

از ویدئو در رسانه‌های اجتماعی استفاده کنید

بازاریابی رسانه‌های اجتماعی در سال ۲۰۲۲ رونق زیادی دارد. این امر عمدتاً توسط بازاریابی رسانه‌های اجتماعی مبتنی بر ویدئو هدایت می‌شود. مصرف‌کنندگان به طور فزاینده‌ای با محتوای مبتنی بر تصویر و همچنین محتوای ویدئویی درگیر هستند.

ما تقریباً در همه بسترها و چشم‌اندازهای رسانه‌های اجتماعی در سال گذشته شاهد تغییرات گسترده بوده‌ایم.

زمان تغییر کرده است و برنامه‌هایی مانند TikTok و Instagram Reels در سال ۲۰۲۰ عرضه شدند و به احتمال زیاد ویدیوها محبوب‌ترین شکل محتوا در رسانه‌های اجتماعی در سال ۲۰۲۲ هستند.

همه آژانس‌های بازاریابی دیجیتال و بازاریابان دیجیتال موافقند که بازاریابی ویدئویی در ایجاد پیگیری موثرتر از پست‌های ثابت است.

یک قدم جلوتر بروید و سعی کنید عناصر تعاملی را به فیلم‌های خود اضافه کنید.

ویدئوهای تعاملی نوع جدیدی از محتوا هستند که به بیننده این امکان را می‌دهد تا با فیلم‌ها ارتباط برقرار کند و تجربه کاربری را ایجاد کند.

مصرف کنندگان محتوای ویدئویی تعاملی را بر انواع دیگر محتوای ویدیویی ترجیح می‌دهند زیرا به آنها این امکان را می‌دهد که تصمیم بگیرند چه اطلاعاتی را می‌خواهند مشاهده کنند و چه زمانی می‌خواهند آن را مشاهده نمایند.

این اطلاعات کلید استراتژی رسانه‌های اجتماعی شرکت شما است.

شیوه شماره ۱۰:

محلی شدن می‌تواند فروش شما را افزایش دهد

کمپین‌های بازاریابی باید به گونه‌ای تنظیم شوند که مورد توجه مردم محلی قرار گیرد. با بهینه سازی حضور دیجیتالی خود برای SEO محلی شروع کنید.

به گفته HubSpot  مشتریان قبل از بازدید از یک مغازه در شعاع ۵ مایلی، جستجوی محلی را انجام دادند.

داشتن یک صفحه Google برای کسب و کار، همراه با یک نمایه پیوند قوی برای افزایش نتایج جستجو ضروری است

در مرحله بعد، می‌توانید از فناوری مانند خدمات مکان‌یابی برای مخاطبین هدف استفاده کنید. با استفاده از داده‌های موقعیت جغرافیایی، می‌توانید پیام‌های شخصی شده را به گروه کوچکی ارسال کرده تا در فروشگاه محلی نزدیک خود اقدام کنند.

شیوه شماره ۱۱:

از ابزارهایی استفاده کنید که فروش دیجیتال را ممکن می‌سازند

مصرف کنندگان همیشه به دنبال راه حل‌های فوری هستند.

مردم حاضر نیستند ساعت‌ها وقت خود را برای جستجوی اطلاعات صرف کنند و با تغییر رفتار مصرف کننده در اثر ویروس کرونا، مصرف کنندگان انتظار دارند همه چیز به صورت آنلاین مدیریت شود.

در سال ۲۰۲۲، چند استراتژی و ابزار دیجیتالی را امتحان کنید که باعث می‌شود مخاطبین شما بتوانند به راحتی با تیم فروش شما مطابق شرایطشان در ارتباط باشند.

در اینجا چند نمونه از ابزارهایی که باید در نظر داشته باشید آورده شده است:

Chatbots: به بازدیدکنندگان اجازه می‌دهد تا مکالمات آنلاین چت خود را با نمایندگان کسب و کار در وب سایت شرکت باز کنند. کسب و کارها می‌توانند پشتیبانی کنند، سؤالات واجد شرایط را مطرح سازند و حتی پیگیری‌هایی را از طریق چت آنلاین زنده انجام دهند: از جستجوی ویدئویی برای برجسته شدن در بین رقبا استفاده کنید و فرایند فروش را با قرار دادن وجهه‌ای متمایز، درخشان کنید. پیام خود را شخصی سازی کنید و در آن یک فراخوان برای اقدام و ملاقات با شما عرضه نمایید.
نسخه‌های نمایشی از پیش ضبط شده: با پیش ضبط نسخه نمایشی محصول خود، در فرایند فروش خود صرفه جویی کنید. شما تجربه کاربری فوق العاده ای را ارائه می‌دهید که در آن بینندگان می‌توانند در مواقعی که برای آنها مناسب است، نسخه نمایشی را متوقف کرده و دوباره تماشا کنند.
ابزارهای ملاقات و برنامه ریزی: از ابزارهای برنامه ریزی قرار ملاقات مانند Calendly برای برنامه‌ریزی خودکار و دقیق جلسات با افراد در محل استفاده کنید. در اینجا یک نمونه از این موارد وجود دارد.
معاملات آنلاین و امضای الکترونیکی: از معاملات آنلاین و ابزارهای امضای الکترونیکی مانند DocuSign برای ارائه چرخش راحت و سریع در خریدها استفاده کنید.

شیوه شماره ۱۲:

برند خود را به صورت استراتژیک بسازید

چه شما یک متخصص صنعتتان باشید یا یک مبتدی، اولین برداشت مهم است. خیلی خیلی مهم! اهمیت و ارزش اولین تأثیرگذاری شرکت شما به این دلیل است که به یک برند ستاره راک احتیاج دارید.

برندتان فراتر از لوگو در معرض نمایش است. برندسازی عمیق است.

به همین دلیل است که استخدام یک متخصص برای طراحی برند و لوگو کلید موفقیت است. این بخشی از چیزی است که شما را به برند برگزیده تبدیل می‌کند.

شیوه شماره ۱۳:

مخارج را پیگیری و برآورد کنید

کانال‌های مختلف برندگذاری و بازاریابی آنلاین مزایای متفاوتی را برای شما و کسب و کارتان فراهم می‌کند. همانطور که ضرب المثل قدیمی می‌گوید: “برای پول درآوردن باید پول خرج کنید”. برای خرج کردن آماده شوید، اما در مورد آن دقیق باشید.

مدتی را صرف تجزیه و تحلیل دقیق هر کانال، پلتفرم یا ابزار و آنچه آن‌ها به کسب و کارتان ارائه می‌دهند کنید. همچنین برای هر فعالیتی اهداف مشخص و قابل اندازه گیری تعیین نمایید.

شما می‌خواهید این کار را انجام دهید تا بتوانید به درستی تصمیم بگیرید که کجا و چقدر هزینه کنید. هزینه و بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ) باید به شیوه‌ای استراتژیک انجام شود.

انجام کارها به طور تصادفی فقط نتایج غیرموثر و ناپایداری را برای تجارت‌تان به همراه خواهد داشت، به طور مدام شما در حال سوزاندن پول هستید.
یکی از استراتژی‌هایی که من در کسب و کارها پیاده می‌کنم این است که کمپین‌های آزمایشی کوچکی را با هر گونه هزینه بازاریابی جدید انجام دهیم و منتظر نتایج باشیم. سپس، هنگامی که می‌بینیم کدام کمپین‌ها موفق هستند، هزینه بیشتری را صرف آن می‌کنیم و بقیه را کنار می‌گذاریم.

مطمئن شوید که به طور مداوم نتایج هر یک از تاکتیک‌ها و تبلیغات برندسازی و بازاریابی خود را اندازه گیری و بررسی می‌کنید.

این امر به شما کمک می‌کند که به بهترین شکل پیش روید و فعالیت‌هایی را که به اهداف شما نمی‌رسند تغییر داده یا متوقف کنید.

شیوه شماره ۱۴:

حضور آنلاین خود را با SEO بهبود بخشید

بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) هنر و علم یافتن افراد آنلاینی است که اصطلاحات مربوطه را در گوگل یا سایر موتورهای جستجو، جستجو می‌کنند.

در واقع ۳ جنبه اصلی سئو وجود دارد:

  • تحقیق درباره آنچه مردم در صنعت شما به دنبال آن هستند
  • نوشتن محتوای مفید وارزشمند که به این سؤالات جستجوگران پاسخ دهد
  • پیوند دادن وب سایت‌های دیگر به این محتوا

با SEO موفق، می‌توانید دسترسی خود را به طرز چشمگیری به مخاطبان جدید و جوامع آنلاین گسترش دهید. آن‌ها را به وب سایت خود جذب کنید و در ادامه آنها را به مشتریانی تبدیل کنید که حاضر به پرداخت هزینه‌اند.

شیوه شماره ۱۵:

مشتری خود را بشناسید

داشتن اطلاعات در مورد مشتریان و رفتارهای آنها به شما این امکان را می‌دهد تا بازارهای مربوط به آنها را درک کنید.

ابزارهای زیادی برای درک و اندازه گیری رفتارهای خرید مشتریان شما وجود دارد.

شما می‌توانید شخصیت‌های مشتری (پرسونا یا مینی ساکا) ایجاد کنید که به ایجاد استراتژی بازاریابی دیجیتال و برندسازی کمک کند.

علاوه بر این، نظارت بر رفتارها و نتایج با استفاده از Google Trends شما را در موضوعات مرتبط حفظ می‌کند.

شیوه شماره ۱۶:

گزینه‌های سلف سرویس ایجاد کنید

بار دیگر، امروزه مردم خواهان خشنودی فوری هستند.

با ارائه منابع و پاسخ به سؤالات در حالی که مشتریان فعلی و مشتریان احتمالی مشغول به کارند، یک تجربه عالی از مشتری ایجاد کنید.

دانش محور:

به جای اینکه ساعت‌ها (یا حتی روزها) منتظر بمانید تا پشتیبانی شما بازگردد، اکنون با ایجاد یک پایگاه دانش با پاسخ به سؤالات متداول، به سؤالات مصرف کنندگان خود پاسخ دهید.

پایگاه دانش شما باید شامل مثالها، تصاویر، توضیحات، پیوندها به منابع اضافی و غیره باشد. همه اینها از طریق Google قابل دسترسی است.

فیلم‌های آموزشی:

مجموعه‌ای از ویدئوهای چگونگی ایجاد کنید تا به مشتری در سفر و آموزش محصول کمک کنید. این امر به شهرت شرکت به عنوان برندی که به مشتریان خود اهمیت می‌دهد کمک می‌کند.

شیوه شماره ۱۷:

بازاریابی حساب محور را امتحان کنید

یک روش استراتژی دیجیتالی جدید که باید در سال ۲۰۲۲ مورد توجه قرار گیرد بازاریابی مبتنی بر حساب (ABM) است. ABM یک استراتژی بازاریابی شخصی و استراتژیک است که در آن حساب‌های تجاری اصلی به طور مستقیم به بازار عرضه می‌شود.

بازاریابان B2B در حال حاضر استراتژی‌های بازاریابی مبتنی بر حساب کاربری Account-Based Marketing را تعیین کرده‌اند.

طبق اعلام انجمن بازاریابی خدمات فناوری اطلاعات، ۸۴ درصد از متخصصان بازاریابی دیجیتال بازاریابی مبتنی بر حساب کاربری را نسبت به سایر روش‌های بازاریابی دارای بازدهی بیشتری می‌دانند!

شیوه شماره ۱۸:

از شخصی سازی استفاده کنید

با ارسال پیام‌های مرتبط با هدف بر اساس داده‌هایی که از آنها جمع آوری کرده‌اید، با مشتریان احتمالی خود در ارتباط باشید.

با استفاده از اطلاعات زیر که در CRM جمع آوری شده، پیام‌های خود را شخصی سازی کنید: اطلاعات تماس و اطلاعات مردم‌شناسی، صفحاتی که آنها بازدید کرده‌اند، کدام ایمیل‌ها را کلیک کرده‌اند، چه منابعی را بارگیری کرده‌اند و غیره.

کسب و کارها به دلیل استراتژی‌های شخصی سازی، بهبودهایی در تلاش بازاریابی محتوایی خود مشاهده کرده‌اند.

در اینجا چند روش برای بررسی وجود دارد:

به ارسال اطلاعات مربوطه در مورد علایق خود ادامه دهید – پس از مشترک شدن یا بارگیری منبع، یک منبع اطلاعاتی و منابع اضافی را بر اساس موضوعات مورد علاقه خود برای کمک به آنها در مراحل سفرِ خریدار ارسال کنید.
مشتریان احتمالی خود را با نام خطاب کنید – ایمیل‌هایی که یا موضوع یا پیام ایمیل را شخصی سازی می‌کنند به احتمال زیاد باز می‌شوند و روی آن کلیک می‌شود. و ایمیل‌های شخصی شده شش برابر نرخ تراکنش بیشتری را ارائه می‌دهند.

شیوه شماره ۱۹:

استراتژی و بودجه خود را بازبینی نمایید

همه گیری ویروس کرونا رفتار مصرف کنندگان را تغییر داده و بنابراین نحوه دسترسی به مشتریان و هدف قرار دادن کمپین‌های تبلیغاتی را نیز متحول ساخته است.

به معیارهای بازاریابی خود در سال گذشته نگاهی بیندازید تا بفهمید چه چیزی مؤثر بوده و چه چیزی کار نکرده است. این برای بهبود بهینه‌سازی موتورهای جستجو و تبلیغات پولی شما در آینده و جلوگیری از تکرار اشتباهات گذشته کلیدی است.

پیشرفت‌های لازم را انجام دهید و استراتژی‌های جدید ذکر شده در بالا را در استراتژی دیجیتالی ۲۰۲۲ خود وارد کنید.

حتماً بودجه بازاریابی خود را به روز کنید تا ابزارها و استراتژی‌های بازاریابی دیجیتال مورد نیاز برای سال ۲۰۲۲ را در خود جای دهد.

شیوه شماره ۲۰:

وارد Google My Business شوید

اگر تجارت یا برند محلی هستید، وارد کردن شرکتتان در Google My Business (GMB) بسیار مهم است.

خبر خوب این است که می‌توانید GMB را خودتان راه اندازی کنید (یا نمایندگی برای راه اندازی GMB استخدام کنید

GMB یک ابزار رایگان است که به شما امکان می‌دهد اطلاعات شرکت خود را در Google و Google Maps به نمایش بگذارید.

می‌توانید عناصر برند خود را از طریق عکس‌ها و پست‌ها برجسته کرده و جزئیات مهمی مانند ساعات کار، وب سایت، آدرس و شماره تلفن خود را نمایش دهید.

شیوه شماره ۲۱:

قابل اعتماد باشید

یکی از قانع‌ کننده‌ترین راه‌ها برای جذب مشتریان جدید، قابل اعتماد بودن است. به جای ایجاد برندی که فکر می‌کنید مردم می‌خواهند در مورد آن اطلاعات کسب کنند، چرا به ارزش‌های اصلی خود وفادار نباشید و مشتریانی با اهداف مشابه به سمت خود جذب نکنید؟

با این کار، صدای شما از طریق روایت صادقانه برندتان شنیده می‌شود و مخاطبان به شیوه‌ای واقعی‌تر پاسخ می‌دهند.

اعتمادپذیری پیامی در مورد برند منتقل می‌کند که مشتریان مرتبط‌تری را به سمت تجارتتان جذب می‌کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

09126454718