• تهران , جنت آباد جنوبی
  • شماره تماس: 02191018750
  • بخش کاربری

کسب درآمد از طریق آموزش آنلاین موسیقی

  • خانه
  • وبلاگ
  • کسب درآمد از طریق آموزش آنلاین موسیقی
Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
کسب درآمد از طریق آموزش آنلاین موسیقی

ایجاد دوره های آنلاین آموزش موسیقی و کسب درآمد از آن

نیاز به اطلاعات و دستورالعمل فرصتی عالی را برای شما ایجاد کرده است تا بتوانید دانش خود را در اختیار دیگران قرار دهید و کسب درآمد کنید. در حالی که برخی از افراد با ایجاد یک وبلاگ یا نوشتن کتاب این کار را انجام داده اند، یک دوره آنلاین روش دیگری برای فروش تخصص شما است. طبق گفته تحلیلگران صنعت جهانی ، یادگیری آنلاین تا سال ۲۰۲۱ به بیش از ۲۴۰ میلیارد دلار خواهد رسید.

بسیاری از مردم فکر می کنند که آنها به اندازه کافی درباره یک موضوع برای آموزش دادن آن آگاهی دارند ، اما حقیقت این است که ، برای ایجاد و فروش یک دوره آنلاین لازم نیست متخصص باشید. شما فقط باید بیشتر از دیگران بدانید.

بسیاری از افراد ماهانه هزاران دلار با دوره های آنلاین آموزش چیزهایی مانند گیتار ،پیانو،فوت و فن های خوانندگی و… درآمد کسب میکنند.

online saazaar 2

دوره های آنلاین یا کلاس های حضوری؟

دروس موسیقی آنلاین برخلاف یادگیری از کتاب یا CD ، می توانند یک تجربه صوتی و تصویری شبیه به یک کلاس حضوری داشته باشند. بسیاری از

دروس آنلاین علاوه بر راحت تر بودن  از کلاس های موسیقی سنتی نیز هزینه کمتری دارند. آموزش های خود  را می توان در هر زمان به پایان

رساند و آنها را برای افرادی که دارای برنامه هایی طاقت فرسا یا غیرمعمول هستند ، جذاب کرد. حتی هنگامی که زمان رفت و آمد در کلاس کم می

شود ، ترتیب جلسات زنده نیز ساده تر خواهد بود ، و این باعث می شود که درس های موسیقی آنلاین برای خانواده های شلوغ جذاب باشد. بعضی از

دروس آنلاین نیز می توانند تا زمانی که دانش آموز احساس راحتی کند ، بدون هیچ هزینه اضافی تکرار شود و برخی دیگر نیز قابل ثبت هستند تا دانش

آموز بتواند بعداً درس را مرور کند.

مزایای ایجاد دوره های آنلاین آموزش موسیقی:

 ✔ سکوهای کاربردی آسان ، ایجاد دوره آنلاین را ساده تر کرده اند.

 ✔ شما می توانید دوره هایی را ارائه دهید که تجارت فعلی شما را تکمیل کند.

 ✔ با فروش مجدد همان دوره آنلاین به طور مداوم ، درآمد منفعل ایجاد کنید.

 ✔ از یک دوره آنلاین استفاده کنید تا مشتریان را به سمت کالاهای دیگر خود هدایت کنید.

 ✔ در دسترس بودن آنلاین ، مشتریانی را از سراسر جهان به ارمغان می آورد.

online saazaar 4

چقدر می توانید از فروش دوره های آنلاین درآمد کسب کنید؟

ایجاد و فروش دوره های آنلاین یک بازار پررونق در سطح بین المللی است. بازار elearning در سال ۲۰۱۵ به ارزش ۱۰۷ میلیارد دلار ، در سال ۲۰۱۸، ۱۹۰ میلیارد دلار بوده و انتظار می رود تا سال ۲۰۲۵ از ۳۰۰ میلیارد دلار فراتر رود.

سرمایه گذاری در آموزش و یادگیری مادام العمر یک روند نوظهور در بین پیر و جوان است. دوره های آنلاین برای پر کردن شکاف دانش انجام شده است. به نظر می رسد بسیاری از افراد راحتی و انعطاف پذیری در خانه های خود را ترجیح می دهند و از پیچیدگی های رفت و آمد در کلاس های فیزیکی اجتناب می کنند.

اگر در حال حاضر دوره آنلاین را نمی فروشید ، یک فرصت بزرگ از دست می دهید.همین حالا شروع کنید.پشیمان نخواهید شد.

اما این سؤال باقی مانده است ، چقدر می توانید از فروش دوره های آنلاین سود کسب کنید؟

چقدر می توانید از یک دوره آنلاین انتظار داشته باشید؟

این مسئله از مربی تا مربی تفاوت زیادی دارد. شما باید عوامل زیادی را در نظر بگیرید که بر درآمد احتمالی شما تأثیر می گذارد.

۱.قیمت دوره های آنلاین

آیا شما یک دوره ۵ دلاری میفروشید یا ۵۰۰ دلاری؟ این تفاوت زیادی در ایجاد تعداد افراد مورد نیاز برای فروش دوره شما برای رسیدن به اهداف درآمدی شما ایجاد می کند.

online saazaar 7

۲.مخاطبان شما

آیا لیست ایمیل دارید؟ پیروان رسانه های اجتماعی؟ آیا شما یک کانال YouTube با مشترکین دارید؟ آیا به شرکا و شبکه آنها دسترسی دارید؟ هرچه شبکه بزرگتر و مشغول تری داشته باشید، مشتری بیشتری می توانید از آنها بدست آورید. اگر همین حالا شروع به کار کرده اید ، ایجاد لیست ایمیل اولین قدم برای کسب و کار جدید دوره آنلاین شما است.

online saazaar 6

۳.بازاریابی و تجربه فروش

آیا قبلاً این کار را کرده اید؟آیا تجربه ی راه اندازی دوره های آنلاین را دارید؟

تجربه کافی در این زمینه،چه توسط خودتان به دست آمده باشد یا توسط دیگران،به شما برای رسیدن به درآمد خوب کمک میکند.

از افراد موفق در این زمینه کمک بخواهید تا به موفقیت نزدیک تر شوید.

online saazaar 1

۴.وفاداری فعلی طرفداران

طرفداران شما چقدر وفادار هستند؟ آیا آنها برای شرکت در دوره های جدید شما باز می گردند یا ناپدید می شوند؟

اگر تازه کار را شروع کرده اید ، می توانید تمام موارد فوق را بیاموزید ، اما نباید انتظار داشته باشید که یک شب موفق میشوید.

افزایش ارزش یک دوره آنلاین

البته روش هایی برای بهبود ارزش دوره شما وجود دارد. برخی از عواملی که بر ارزش تأثیر می گذارند و می توانید قبل از قیمت گذاری فکر کنید عبارتند از:

online saazaar 5

شناخت برند شخصی شما

شما به عنوان یک شخص در رسانه های اجتماعی و وب چقدر نزدیک ، خاطره انگیز و قابل مشاهده هستید؟

پیشنهاد می کنیم نام خود را google کنید تا دریابید که در کجا قرار دارید و اینترنت درباره شما چه می گوید.

سطح تخصص شما

هرچه در موضوع خود دانش بیشتری داشته باشید ، محتوای با کیفیت و منحصر به فردی تولید می کنید. همچنین ، برای شما آسان تر می شود که به عنوان یک متخصص در زمینه خود شناخته شوید.

اندازه مخاطبان شما

داشتن پیروان زیاد در رسانه های اجتماعی ، لیست ایمیل یا تعدادی از مخاطبین تجاری که به تخصص شما علاقه مند هستند ، مهم است.

افراد دارای اقتدار و افراد مشهور هنگام شروع آکادمی های آنلاین خودشان برتری بیشتری نسبت به دیگران دارند. شناخت برند آنها به رونق فروش کمک می کند.

درآمد مخاطبان شما

در نظر بگیرید که مخاطبان هدف شما چقدر درآمد دارند و آیا آنها مایل به صرف هزینه محصولات دیجیتالی مانند دوره های آنلاین هستند.

مقاله ی ما را در این زمینه مطالعه کنید:

اندازه بازار و رقابت

به این فکر کنید که چند نفر به دوره های شما نیاز دارند ، و اینکه چگونه رقبای شما از این اطلاعات استفاده می کنند. انجام تحقیقات بازار به تعیین اینکه آیا بازار واقعی برای آن وجود دارد یا نه ، کمک می کند.

اثربخشی سایت شما

چگونگی ورود افراد به وب سایت کسب و کار شما و نحوه تعامل آنها با صفحات شما (صفحه فرود ، صفحه فروش و غیره) را جستجو کنید.

کار برای بهبود این عوامل می تواند به ارتقاء مشاغل شما کمک کند و در معرض دید بیشتر جامعه های آنلاین برای فروش دوره های خود قرار گیرد.

و همچنین می توانید یک دوره آنلاین را به عنوان یک پروژه جانبی شروع کنید تا اینکه درآمد خود را برای شروع به کار تمام وقت شروع کنید.

آیا دوره های آنلاین سودآور هستند؟

بله ،دوره های آنلاین یکی از بهترین مدل های تجاری را به کارآفرینان دیجیتال ارائه می دهند. تقاضا رو به افزایش است و مردم بیش از پیش مایل به پرداخت هزینه های آنها هستند.

این بخش بزرگی از اطلاعات برای شروع است. با این وجود ، برای راه اندازی دوره جدید ، باید بیشتر در مورد موضوع انتخاب شده خود تحقیق کنید. راه اندازی اولین دوره شما ممکن است کار زیادی به نظر برسد. اما این آسان است.

مهمتر از آن ، وقتی نوبت به ایجاد محتوای برای دوره شما می رسد ، گزینه های بسیاری برای انتخاب دارید.

online saazaar 3

یکی از آنها استفاده مجدد از مواد قدیمی شما از جمله موارد زیر است:

  • پست های وبلاگ قدیمی (اگر وبلاگ نویسی بخشی از فعالیت های تجاری شماست)
  • ضبط های صوتی / تصویری (وبینار ، گفتار ، مصاحبه و غیره)
  • کتابها / کتابهای الکترونیکی یا سایر مطالب اطلاعات مربوط به شرکت
  • کاهش هزینه برای محتوای جدید و استفاده مجدد از مطالب قدیمی شما می تواند ROI دوره آنلاین شما را افزایش دهد – بازده سرمایه گذاری و درآمدشخصی شما.

دیدگاهتان را بنویسید

09126454718