• تهران , جنت آباد جنوبی
 • شماره تماس: 02144614937
 • بخش کاربری

تبلیغات

ایمیل مارکتینگ یکی از بهترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین روش‌های ارتباطی و تبلیغاتی برای مخاطبان هدف است. اما ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی ایمیلی چیست و چه مزایا یا معایبی دارد.
ایمیل یکی از بهترین ابزارهای ارتباطی است که به‌ویژه برای ارتباطات کاری و تبلیغاتی اثربخشی زیادی دارد. به همین دلیل است که صندوق دریافتی ایمیل یا حتی قسمت هرزنامه‌های (spam) ما پر از ایمیل‌های مختلف تبلیغاتی و غیره است. اما این روزها بسیاری از شرکت‌های مختلف تلاش می‌کنند تا به صورت هدفمند با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنند تا نرخ تبدیل بیشتری داشته باشند.

تبلیغات ایمیلی
https://kavoshrayan.com/wp-content/uploads/2021/07/unnamed-3-1.png

سوالات متداول

 • ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی ایمیلی چیست؟

  در واقع ایمیل مارکتینگ یعنی استفاده از ابزار ایمیل و ارسال پیام به مخاطبان هدف در راستای جذب مشتریان جدید و حفظ رابطه با مشتریان قدیمی. محتوای پیام شما می‌تواند شامل تبلیغات، محتوای کاربردی، تخفیف‌ها و پیشنهادات جذاب و متفاوت و… باشد.

 • مزایای ایمیل مارکتینگ چیست؟

  ۱. نرخ بازگشت سرمایه (ROI) خوب
  ۲. اثربخشی آنی
  ۳. سریع و مقرون‌به‌صرفه
  ۴. شروع آسان
  ۵. تحلیل رفتار مشتری
  ۶. انتقال مستقیم پیام

 • بهترین سرویس ایمیل مارکتینگ ایرانی

  در حال حاضر سرویس های ایمیل مارکتینگ مختلفی در ایران فعالیت می‌کنند که می‌توانند به کسب‌وکارها برای بازاریابی ایمیلی کمک کنند. سرویس ایمیل مارکتینگ نجوا نیز یکی از سرویس های خوب ایرانی فعال در این حوزه است.

 • ایمیل مارکتینگ برای چه کسب‌وکارهایی مناسب است؟

  ایمیل مارکتینگ برای کسب‌وکارهایی که اطلاعات و تعامل خوبی با مخاطبانشان دارند، بسیار مفید است. زیرا می‌توانند با هزینه‌ای بسیار کم با مخاطبان هدف خود ارتباط برقرار کنند و پیام خود را به آن‌ها برسانند.

مقالات مرتبط

مزایا و معایب ایمیل مارکتینگ + ترفند ها

راه‌اندازی آسان اجرای این روش نیاز به یک تیم حرفه‌ای ندارد. با استفاده از ابزارها و الگوهای موجود برای ایمیل مارکتینگ، به‌راحتی و با صرف زمان و هزینه کمتر نسبت به تبلیغات سنتی، می‌توانید کمپین ایمیل خود را ایجاد کنید. هدفمند‌سازی، تجزیه و تحلیل با توجه به در دست داشتن داده‌های مشترکین که خود هنگام

Read More

تکنیک های بازار یابی ایمیلی کدامند؟

ایمیل مارکتینگ (Email Marketing) یا بازاریابی ایمیلی یکی از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ است که از اهمیت ویژه‌ای در بازاریابی محتوا برخوردار است. متخصصان دیجیتال مارکتینگ، هر زمان می‌خواهند استراتژی محتوا را برای یک کسب و کار تدوین کنند  باید به این سوال پاسخ بدهند که می‌خواهند چه جایگاهی برای ایمیل مارکتینگ در نظر بگیرند.  مجموعه

Read More

ایمیل مارکتینگ (Email Marketing) چیست؟

ایمیل مارکتینگ یعنی چی؟ اگر بخواهیم کمی واضح‌تر تعریف کنیم، این مثال‌ها مفید هستند: ارسال ایمیل اطلاع‌رسانی تخفیف‌ها یا محصولات جدید فرستادن خبرنامۀ مقالات یا هر نوع محتوای جدید گرفتن نظر مشتری درباره محصول یا خدمات یادآوری خریدهای تکمیل نشده تبریک تولد یا هر نوع سالگرد ارسال فاکتور خرید   با تمام این ایمیل‌هایی که

Read More
Shape Image
Shape Image

کارشناسان ما

سپیده عبادی

کارشناس و مشاور دیجیتال مارکتینگ
09126465283 02144614937

  09126454718