• تهران , جنت آباد جنوبی
 • شماره تماس: 02191018750
 • بخش کاربری

ایمیل مارکتینگ یکی از بهترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین روش‌های ارتباطی و تبلیغاتی برای مخاطبان هدف است. اما ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی ایمیلی چیست و چه مزایا یا معایبی دارد.
ایمیل یکی از بهترین ابزارهای ارتباطی است که به‌ویژه برای ارتباطات کاری و تبلیغاتی اثربخشی زیادی دارد. به همین دلیل است که صندوق دریافتی ایمیل یا حتی قسمت هرزنامه‌های (spam) ما پر از ایمیل‌های مختلف تبلیغاتی و غیره است. اما این روزها بسیاری از شرکت‌های مختلف تلاش می‌کنند تا به صورت هدفمند با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنند تا نرخ تبدیل بیشتری داشته باشند.

تبلیغات ایمیلی
https://kavoshrayan.com/wp-content/uploads/2021/07/unnamed-3-1.png

سوالات متداول

 • ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی ایمیلی چیست؟

  در واقع ایمیل مارکتینگ یعنی استفاده از ابزار ایمیل و ارسال پیام به مخاطبان هدف در راستای جذب مشتریان جدید و حفظ رابطه با مشتریان قدیمی. محتوای پیام شما می‌تواند شامل تبلیغات، محتوای کاربردی، تخفیف‌ها و پیشنهادات جذاب و متفاوت و… باشد.

 • مزایای ایمیل مارکتینگ چیست؟

  ۱. نرخ بازگشت سرمایه (ROI) خوب
  ۲. اثربخشی آنی
  ۳. سریع و مقرون‌به‌صرفه
  ۴. شروع آسان
  ۵. تحلیل رفتار مشتری
  ۶. انتقال مستقیم پیام

 • بهترین سرویس ایمیل مارکتینگ ایرانی

  در حال حاضر سرویس های ایمیل مارکتینگ مختلفی در ایران فعالیت می‌کنند که می‌توانند به کسب‌وکارها برای بازاریابی ایمیلی کمک کنند. سرویس ایمیل مارکتینگ نجوا نیز یکی از سرویس های خوب ایرانی فعال در این حوزه است.

 • ایمیل مارکتینگ برای چه کسب‌وکارهایی مناسب است؟

  ایمیل مارکتینگ برای کسب‌وکارهایی که اطلاعات و تعامل خوبی با مخاطبانشان دارند، بسیار مفید است. زیرا می‌توانند با هزینه‌ای بسیار کم با مخاطبان هدف خود ارتباط برقرار کنند و پیام خود را به آن‌ها برسانند.

مقالات مرتبط

16 ایده تبلیغات رایگان برای کسب و کارهای کوچک

 ۱۶ ایده تبلیغات رایگان برای کسب و کارهای کوچک ۱۶ ایده تبلیغات رایگان برای کسب و کارهای کوچک که لازم به ذکر است مدیریت بودجه برای کسب و کارهای کوچک خود یک اقدام کاملا مهم می باشد. درواقع این نوع از کسب و کارها معمولا با منابع مالی محدودی روبرو هستند و همین موضوع باعث

Read More

5 ابزار ضروری برای آموزشگاه موسیقی

5 ابزار ضروری برای آموزشگاه موسیقی هر آموزشگاهی برای آنکه در بازار به شدت رقابتی حال حاضر بتواند عملکرد مناسبی داشته باشد، باید از ابزارهای موجود، بهترین استفاده را نماید. در این راستا اگرچه هر کسب و کاری، بازارهای تخصصی خود را نیز دارد، با این حال برخی از آنها کاربردی عمومی داشته و می

Read More

15 ایده تبلیغات رایگان برای آموزشگاه های موسیقی

بدون شک مدیریت بودجه برای آموزشگاه موسیقی یک اقدام کاملا ضروری محسوب می شود. درواقع این نوع از برندها معمولا با منابع مالی بسیار محدودی مواجه هستند و همین امر باعث می شود تا در زمینه هایی نظیر تبلیغات، عملکرد جالبی را نداشته باشند. درواقع سیاست اکثر این آموزشگاه ها این است که پس از کسب

Read More
Shape Image
Shape Image

کارشناسان ما

WhatsApp Image 2021 07 07 at 16.27.33 1

سپیده عبادی

کارشناس و مشاور دیجیتال مارکتینگ
09126465283 02144614937

faq contact 1

  09126454718