• تهران , جنت آباد جنوبی
  • شماره تماس: 02191018750
  • بخش کاربری

ایده هایی برای وب مارکتینگ یک آموزشگاه موسیقی

  • خانه
  • وبلاگ
  • ایده هایی برای وب مارکتینگ یک آموزشگاه موسیقی
Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
ایده هایی برای وب مارکتینگ یک آموزشگاه موسیقی
idea

آنچه که ما از فعالیت های یک آموزشگاه موسیقی در ذهن داریم گردآوری هنرجویان ؛ برنامه ریزی کلاس های گروهی یا خصوصی آموزشی و در نهایت آموزش تخصصی به هنرجویان می باشد. اما این همه راه نیست. شاید لازم است که به جای نگاه به فعالیت های همیشگی یک آموزشگاه تمرکز خود را بر روی نیاز هنرجویان معطوف کنیم. در کمپینی که برای یک آموزشگاه موسیقی در حال اجرا بودم اولین و بزرگترین محدودیت را در بعد مسافت و منطقه یافتم. اینکه نهایت تبلیغات ما در فضای وب محدود به یک منطقه خاص در تهران شود اصلا مفید نخواهد بود ؛ پس باید برای حل این مشکل با ابزارهای گسترده اینترنتی به فکر فتح بازار هدف بزرگتری باشیم.

1- آموزش مجازی موسیقی

آمار جهانی نشان از پیشی گرفتن فضاهای آموزش مجازی نسبت به آموزش حضوری می باشد ؛ حل مشکل مسافت و زمان فقط و فقط با ارائه راه کارهای آموزش مجازی قابل دستیابی می باشد. پس برای آموزشگاه خود به فکر استفاده از زیرساخت های فنی و غیر حضوری باشید

2- یافتن قانون 20-80

ساده شده قانون 20-80 به ما یادآوری می کند که تمرکز خود را بر روی 20% قرار دهیم که 80% از سود ما را تشکیل می دهند ؛ این قانون در موسیقی یعنی آموزش گیتار یا آموزش پیانو؛ تحقیقات ما نشان می دهد که در حوزه آموزش موسیقی پیشترین اقبال در یادگیری گیتار است پس با یافتن 20-80 مربوط به کار خود باید شما نیز دست کم در گام های اولیه از پراکندگی کار جلوگیری کنید و تمرکز خود را کاملا بر روی بازار هدف اصلی قرار دهید

3- آموزشگاه موسیقی در شبکه های اجتماعی

تلگرام ؛ اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی یکی از ارکان تصمیم گیری در بین مخاطبان است. اما آزمون و خطاهای صورت گرفته نشانگر شکست تبلیغات مستقیم و پیروزی تبلیغات غیر مستقیم ویروسی است. تولید فیلم های کوتاه جذاب که به صورت غیر مستقیم حامل پیام تبلیغاتی ما باشند به راحتی در شبکه های اجتماعی دست به دست خواهد شد.

4- تور آموزش موسیقی!

بعضی اوقات ترکیب فرصت ها و علاقه مندی های مختلف با هم یک معجون دلپذیر می شود! و علاوه بر اینکه تردید مخاطبان برای شرکت در رویداد مورد نظر را کم می کند حتی باعث استقبال طیف بیشتری از علاقه مندان معروف به طیف خاکستری نیز می شود. با این توضیح شاید یکی از ایده های جذاب در این حوزه برپایی یک تور آموزش گیتار یک یا 2 روزه در دل طبیعت باشد. توری که هر هنرجو بتواند با یک همراه در آن شرکت کند و علاوه بر تفریح در فضا و محل پیش بینی شده زیر نظر اساتید مهارت مورد نظر را نیز کسب نماید.

5- فوت های کوزه گری برای وب سایت یک آموزشگاه

سایت خود را محدود به محتواها و رویدادهای درون آموزشگاه نکنید و مطالبی نظیر اخبار موسیقی ؛ پیشنهاد کنسرت یا حتی دانلود نت های موسیقی می تواند از بخش های مختلف یک سایت آموزشگاهی باشد. اما در نهایت تلاش کنید با همان قانون 20-80 مهندسی سئو سایت را حداکثر بر روی 3 عبارت کلیدی اصلی معطوف نمایید. برای اینکار از انتشار محتواهای غیر متنی نظیر فیلم و صوت نیز غفلت نکنید.همه این اهداف به شرط به روزرسانی منظم وب سایت محقق خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

09126454718